fotowoltaika-dla-rolnika-1.jpg

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych - Zielona Energia Lublin

Prowadzisz gospodarstwo rolne?

Szukasz oszczędności? Zdecyduj się na OZE!

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych Lublin

Zielona Energia tworzy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla rolników, którzy stawiają na innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania. Zarówno gospodarstwa rolne zajmujące się uprawami, jak i te, które związane są z hodowlą zwierząt, wykazują duże zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Nierzadko wydatki na prąd pochłaniają sporą część budżetów, a im większe i bardziej zaawansowane pod względem technologicznym jest gospodarstwo, tym koszty są znacznie wyższe. Warto zatem pomyśleć nad korzystnym rozwiązaniem, które pozwoli obniżyć opłaty. Instalacja fotowoltaiczna, która jest przez nas każdorazowo dostosowywana do potrzeb danego gospodarstwa, gwarantuje takie korzyści.

Instalacje fotowoltaiczne dla rolników z Lublina i okolic

Oferujemy projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw rolnych znajdujących się nie tylko w okolicy Lublina, ale również na terenie całego województwa lubelskiego oraz województw ościennych: podlaskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Wykonujemy indywidualne analizy i wyceny, na których podstawie dopasowujemy moc i wielkość instalacji do potrzeb gospodarstwa. Świadczymy kompleksowe usługi, w skład których wchodzi projektowanie instalacji, montaż, przyłączenie do sieci, a także serwis i przygotowywanie dokumentacji. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych o zróżnicowanym zużyciu prądu.

Dostosujemy projekt między innymi pod:

> chłodnie,
> fermy drobiu,
> chlewnie i obory,
> zakłady przetwórcze.

Podstawą prawidłowo wykonanej instalacji jest dopasowanie jej do potrzeb gospodarstwa, dlatego nasi doradcy techniczni dokładnie analizują wszystkie zebrane podczas audytu informacje, na których podstawie mogą zaplanować rozmieszczenie paneli fotowoltaicznych oraz wielkość instalacji. Moduły umieszczamy zarówno na dachach obiektów gospodarskich, jak i na gruncie.

Jak wygląda finansowanie instalacji fotowoltaicznych dla rolników z Lublina i okolic?

Istnieje kilka opcji finansowania instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw rolnych. Rolnicy mogą skorzystać na przykład z atrakcyjnych dofinansowań, ulg podatkowych lub też niskooprocentowanych kredytów. Regularnie wdrażane są różne programy OZE, które umożliwiają pozyskanie środków finansowych na taką inwestycję. Interesuje Cię fotowoltaika dla rolników i chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat finansowania? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Wszystkie Twoje pytania!

Fotowoltaika dla rolników – zalety

Coraz więcej rolników decyduje się na zainwestowanie w instalację fotowoltaiczną dla swojego gospodarstwa.
Zwiększająca się mechanizacja rolnictwa, a także wzrost cen prądu są powodem, dla którego
fotowoltaika dla gospodarstw rolnych staje się krokiem zalecanym, a nawet oczywistym.
Rozwiązanie to gwarantuje korzyści finansowe w postaci obniżonych rachunków
za prąd, a także przyczynia się do ochrony środowiska.

Gospodarstwa rolne, które wyposażone są w instalację fotowoltaiczną, gwarantują:

> niezależność energetyczną,
> wzrost wartości nieruchomości i całego gospodarstwa,
> prestiż i nowoczesny wygląd.

Dodatkowo rolnicy mogą korzystać z ulgi od podatku rolnego w wysokości 25%
w okresie do 15 lat przy rozliczaniu ogólnej ceny instalacji.

Z nami możesz zacząć produkować darmowy prąd w gospodarstwie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: +48 510 177 778
Email: biuro@zielonae.pl