O Nas

Projektowanie instalacji paneli słonecznych w Lublinie

Jesteśmy grupą ambitnych ludzi z dużym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej oraz na rynku OZE. W pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do Klienta oraz swoją wiedzą w doborze odpowiednich produktów. Przeprowadziliśmy ponad 400 instalacji paneli słonecznych, co przekłada się na 100% zadowolonych Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w instalacji i doborze paneli słonecznych. Dobieramy projekt pod indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Przygotowujemy kosztorysy oraz tworzymy szczegółowe projekty techniczne, aby Klient od samego początku wiedział, jak będzie wyglądała instalacja. W sposób kompleksowy montujemy instalację paneli słonecznych oraz tworzymy uziemienia i podłączamy instalację PV do instalacji domowej. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do szybkiego podłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, kompleksowość rozwiązań, szybkość w działaniu (całość procesu w 3 dni) oraz najlepszy sprzęt od naszych stałych dostawców. Stanowimy przeciwwagę dla dużej ilości firm bazującej na szybkiej sprzedaży.

Montaż paneli słonecznych: nasz cel

Naszym celem jest współtworzenie nowoczesnego rynku źródeł energii w Polsce, poprzez tworzenie dużej ilości mikroinstalacji oraz budowę farm helioenergetycznych. Dzięki temu stworzymy niezależną energetykę z małymi elektrowniami. Umożliwi to dywersyfikację krajowych źródeł energii, a to bezpośrednio będzie się przekładać na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych, krajowych i importowanych w procesie tworzenia energii. Celem w bliższej perspektywie jest promocja OZE na rynkach lokalnych i regionalnych poprzez tworzenie i montaż instalacji u klientów indywidualnych, również we współpracy z lokalnymi ośrodkami władzy samorządowej. Wierzymy, że montaż paneli słonecznych wpłynie na komfort mieszkańców oraz na kondycję środowiska.

_

KIM

JESTEŚMY

Stanowimy grupę ambitnych ludzi o dużym doświadczeniu w branży fotowoltaicznej oraz na rynku OZE. W naszej pracy kierujemy się zawsze indywidualnymi potrzebami naszych klientów oraz rozsądkiem w doborze odpowiednich rozwiązań. Nasze podejście to stworzenie współpracy z każdym klientem, nie zależy nam na samej sprzedaży.

Ponad 400 przygotowanych instalacji, wszystkie ukończone w 100% oraz podłączone do sieci, co oznacza kilka megawatów instalacji, stanowi ogromny bagaż doświadczenia, nie do zastąpienia przez nawet najlepsze szkolenia.


Naszą zespół tworzony jest przez specjalistów z zakresu:

  • Projektowania i doboru instalacji pod indywidualne potrzeby oraz dobru odpowiedniego finansowego rozwiązania, w tym tworzenia wstępnych projektów graficznych
  • Przygotowywania kosztorysów oraz tworzenia szczegółowych projektów technicznych
  • Przekładania rozwiązania projektowych w zastosowania faktyczne in situ
  • Montażu instalacji oraz prac około instalacyjnych, takich jak tworzenie uziemienia, czy wyprowadzanie instalacji PV do instalacji domowej
  • Kompleksowego przygotowywania dokumentacji niezbędnej do szybkiego podłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej

Gwarantujemy indywidualne „ludzkie” podejście do każdego klienta, kompleksowość rozwiązań, szybkość w działaniu (całość procesu w 3 dni) oraz najlepszy sprzęt od naszych stałych dostawców. Stanowimy przeciwwagę dla dużej ilości firm bazującej na szybkiej sprzedaży.
Zapraszamy do współpracy!

NASZ CEL

_

Naszym celem w szerokiej perspektywie jest współtworzenie nowoczesnego rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, szczególnie w województwach wschodnich, poprzez tworzenie dużej ilości mikroinstalacji oraz budowę farm helioenergetycznych. Pozwalać to będzie na tworzenie niezależnej energetyki z małymi elektrowniami w rękach osób prywatnych, co umożliwia dywersyfikację krajowych źródeł energii, a to bezpośrednio będzie się przekładać na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych, krajowych i importowanych w procesie tworzenia energii.


Celem w bliższej perspektywie jest promocja OZE na rynkach lokalnych i regionalnych poprzez tworzenie i montaż instalacji u klientów indywidualnych, również we współpracy z lokalnymi ośrodkami władzy samorządowej.