about.jpg

Zielona Energia - Projektowanie instalacji paneli słonecznych w Lublinie

Kim jesteśmy?

Projektowanie instalacji paneli słonecznych w Lublinie – Zielona Energia

Jesteśmy grupą ambitnych ludzi z doświadczeniem w branży fotowoltaicznej oraz na rynku OZE. W pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do Klienta oraz swoją wiedzą w doborze odpowiednich produktów. Tylko w 2020 wykonaliśmy 700 instalacji u Klientów, a efekty naszej pracy łatwo zweryfikować po ocenach zadowolonych Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w instalacji i doborze paneli słonecznych.

Dobieramy projekt pod indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Przygotowujemy kosztorysy oraz tworzymy szczegółowe projekty techniczne, aby Klient od samego początku wiedział, jak będzie wyglądała instalacja. W sposób kompleksowy montujemy instalację paneli słonecznych oraz tworzymy uziemienia i podłączamy instalację PV do instalacji domowej. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do szybkiego podłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, kompleksowość rozwiązań, szybkość w działaniu oraz wysokiej jakości sprzęt od naszych stałych dostawców. Stanowimy przeciwwagę dla dużej ilości firm bazującej na szybkiej sprzedaży.

Co oferujemy?

Montaż i serwisowanie paneli słonecznych– zaufaj specjalistom

Naszym celem jest współtworzenie nowoczesnego rynku źródeł energii w Polsce, poprzez tworzenie dużej ilości mikroinstalacji oraz budowę farm helioenergetycznych. Dzięki temu stworzymy niezależną energetykę z małymi elektrowniami. Umożliwi to dywersyfikację krajowych źródeł energii, a to bezpośrednio będzie się przekładać na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych, krajowych i importowanych w procesie tworzenia energii.

Celem w bliższej perspektywie jest promocja OZE na rynkach lokalnych i regionalnych poprzez tworzenie i montaż instalacji u klientów indywidualnych, również we współpracy z lokalnymi ośrodkami władzy samorządowej. Wierzymy, że montaż paneli słonecznych wpłynie na komfort mieszkańców oraz na kondycję środowiska.

Gwarantujemy indywidualne „ludzkie” podejście do każdego klienta, kompleksowość rozwiązań, szybkość w działaniu (całość procesu w 3 dni) oraz najlepszy sprzęt od naszych stałych dostawców. Stanowimy przeciwwagę dla dużej ilości firm bazującej na szybkiej sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy!

ZielonaE
elements.jpg

Kim jesteśmy?

Stanowimy grupę ambitnych ludzi o dużym doświadczeniu w branży fotowoltaicznej oraz na rynku OZE. W naszej pracy kierujemy się zawsze indywidualnymi potrzebami naszych klientów oraz rozsądkiem w doborze odpowiednich rozwiązań. Nasze podejście to stworzenie współpracy z każdym klientem, nie zależy nam na samej sprzedaży.

Ponad 400 przygotowanych instalacji, wszystkie ukończone w 100% oraz podłączone do sieci, co oznacza kilka megawatów instalacji, stanowi ogromny bagaż doświadczenia, nie do zastąpienia przez nawet najlepsze szkolenia.

Nasi Partnerzy

Kobo.png
Keno.png
Lumen.png
Stryjosad.jpg
Huawei.png
zeversolar-png-2.png
Fronius.png
SMA.png
Solar-Edge.png
Goodwe.png
jinko.png
boviet.png
SharpLogo.jpg
exe-Logo.png
jasolar-logo.png
lgLogo.png
LongiLogo.jpg

Nasz cel

Dlaczego oferujemy fotowoltaikę?

Naszym celem w szerokiej perspektywie jest współtworzenie nowoczesnego rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, szczególnie w województwach wschodnich, poprzez tworzenie dużej ilości mikroinstalacji oraz budowę farm helioenergetycznych. Pozwalać to będzie na tworzenie niezależnej energetyki z małymi elektrowniami w rękach osób prywatnych, co umożliwia dywersyfikację krajowych źródeł energii, a to bezpośrednio będzie się przekładać na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych, krajowych i importowanych w procesie tworzenia energii.

Celem w bliższej perspektywie jest promocja OZE na rynkach lokalnych i regionalnych poprzez tworzenie i montaż instalacji u klientów indywidualnych, również we współpracy z lokalnymi ośrodkami władzy samorządowej.

Nasz zespół

Specjaliści od fotowoltaiki z Lublina

Nasz zespół tworzony jest przez specjalistów z zakresu:

> Projektowania i doboru instalacji pod indywidualne potrzeby oraz dobru odpowiedniego finansowego rozwiązania, w tym tworzenia wstępnych projektów graficznych

> Przygotowywania kosztorysów oraz tworzenia szczegółowych projektów technicznych

> Przekładania rozwiązania projektowych w zastosowania faktyczne in situ

> Montażu instalacji oraz prac około instalacyjnych, takich jak tworzenie uziemienia, czy wyprowadzanie instalacji PV do instalacji domowej

>Kompleksowego przygotowywania dokumentacji niezbędnej do szybkiego podłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej

Chwalimy się liczbami!

Czyste statystyki za 2020 - Zielona Energia
4606,13Zainstalowana moc fotowoltaiczna (kWp)
703Zrealizowane inwestycje

Zapraszamy do punktu obsługi klienta Zielona Energia

Jacków 95F, 21-007 Mełgiew

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: +48 510 177 778
Email: biuro@zielonae.pl