Fotowoltaika-dla-domu-1.jpg

Domowa elektrownia PV - oszczędź do 90% na rachunkach za prąd

Fotowoltaika dla domu – Zielona Energia Lublin

Przydomowa elektrownia słoneczna, a więc własna elektrownia domowa to innowacyjne rozwiązanie, które skierowane jest do klientów indywidualnych pragnących zmniejszyć wydatki domu i przyczynić się do ochrony środowiska.

Własna elektrownia w postaci instalacji fotowoltaicznej gwarantuje niezależność energetyczną. W praktyce oznacza to obniżenie rachunków za energię nawet o 95%. Kto może stać się posiadaczem przydomowej elektrowni słonecznej? Każdy właściciel domu mieszkalnego. Co ważne, może to być obiekt już istniejący lub będący dopiero na etapie budowy czy projektu. Nasza firma współpracuje z klientami z Lublina i całego województwa lubelskiego, a także podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Fotowoltaika dla domów jednorodzinnych – zalety własnej domowej elektrowni słonecznej

Domowa elektrownia słoneczna bazuje na naturalnych i odnawialnych zasobach środowiska. Do produkcji prądu wykorzystywana jest tutaj energia słoneczna, a cały mechanizm i działanie instalacji fotowoltaicznych nie wywołują żadnych zmian w otoczeniu. Dodatkowo jest to rozwiązanie korzystne pod względem finansowym. Instalacja fotowoltaiczna dla domu to inwestycja, która nie dość, że szybko się zwraca to po kilku latach, zaczyna przynosić same zyski w postaci darmowej energii. Odpowiednio dopasowana fotowoltaika może zagwarantować pokrycie zapotrzebowania gospodarstwa domowego na energię elektryczną.

Fotowoltaika dla domów z Lublina i okolic – dlaczego warto nam zaufać?

Zielona Energia zawsze stawia na wysoką jakość usług, a co za tym idzie zadowolenie swoich klientów. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące dobór paneli fotowoltaicznych, montaż instalacji, podłączanie instalacji do sieci energetycznej, a także sprawny serwis. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, jak i po zakończeniu prac. Służymy również pomocą w zakresie przygotowywania dokumentów niezbędnych do otrzymania środków finansowych na fotowoltaikę.

Zawsze dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, co pozwala nam tworzyć projekty instalacji, które spełniają wszystkie wymagania. Jednocześnie stawiamy na wydajność i niezawodność, dlatego zawsze rozmieszczamy moduły fotowoltaiczne pod odpowiednim kątem – zarówno na dachach, jak i na gruncie. Nasza oferta – fotowoltaika dla domów jednorodzinnych to połączenie wysokiej jakości, sprawdzonych rozwiązań i innowacji technologicznych, a także naszego wieloletniego doświadczenia w branży.

Jakie korzyści przynosi własna domowa elektrownia słoneczna?

Instalacja fotowoltaiczna na domu to korzystne rozwiązanie, które gwarantuje:

> niezależność energetyczną gospodarstwa domowego,
> obniżenie wydatków na energię o około 95%,
> możliwość pokrycia zapotrzebowania gospodarstwa na energię nawet w 100%,
> udział w ochronie środowiska naturalnego,
> prestiż,
> uniezależnienie gospodarstwa domowego od zmian cen energii.

Energia, która została wyprodukowana przez każdą instalację fotowoltaiczną, a także zużyta przez gospodarstwo domowe jest rozliczana w ujęciu rocznym. Dzięki temu nie ma konieczności kupowania dodatkowej energii z sieci w miesiącach zimowych. Oferowana przez nas fotowoltaika dla domów pozwala zapewnić naszym klientom komfort i niezależność energetyczną. Oznacza to, że nie odczuwają oni wzrastających cen za energię elektryczną. Zaletą domowej elektrowni słonecznej jest także to, że klienci nie muszą dostosowywać zużycia energii do taryfy nocnej i weekendowej.

Fotowoltaika dla domów jednorodzinnych – zalety własnej domowej elektrowni słonecznej

Inwestując we własną domową elektrownię słoneczną, można zyskać gwarancję niezależności energetycznej i finansowej. Według oficjalnych informacji cena prądu w kolejnych latach wykaże tendencję rosnącą.

Bez względu na miejsce instalacji – grunt bądź dach – inwestycja objęta jest 8% podatkiem VAT. Każdy klient inwestujący w panele słoneczne dla domu ma możliwość odliczenia kosztu inwestycji od podatku dochodowego. Wystarczy wypełnić prawidłowo roczne rozliczenie PIT. Wielkość zależna jest od indywidualnego podatku dochodowego.

Zachęcamy do kontaktu – udzielamy porad i służymy pomocą! Zapraszamy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: +48 510 177 778
Email: biuro@zielonae.pl