Moduły

Moduły

Popularnie zwane panelami słonecznymi, stanowią podstawowy element instalacji fotowoltaicznej. To na ich powierzchni produkowana jest energia elektryczna pod wpływem działania promieni słonecznych. Ich efektywność ciągle jest udoskonalana i rośnie o kilka procent każdego roku.

Oferowane marki

Polegamy na znanych markach producentów zagranicznych, w tym takich którzy dostarczają bazowe komponenty wszystkim producentom na świecie. Nasze marki to zawsze co najmniej 10 lat gwarancji sprzętowej oraz 25 lat gwarancji rocznej produkcji prądu. Oferujemy moduły poli- oraz mono- krystaliczne, również w odcieniu czarnym.

Obszar kompozycji 1 kopia 2

LONGI Solar

Największy producent monokryształu krzemu na świecie. Ich podzespoły występują w większości największych światowych marek. Firma na rynku od 2000 roku, specjalizująca się w wytwarzaniu podzespołów, jak i całych modułów monokrystalicznych. Ich sprzęt to jakość i wysokie uzyski.

Obszar kompozycji 4

LG

Globalna marka kojarzona z produkcją elektroniki powstała w 1995 r. Od 2010 w branży fotowoltaicznej, kiedy rozpoczęli masową produkcję. Produkują moduły monokrystalicznej o wysokiej mocy (do 390 W) i dużej jakości. Ich sztandarowym produktem są zupełnie czarne moduły. W branży uważani za producenta ogniw „premium”.

EXESOLAR

EXE-SOLAR

Europejski producent modułów fotowoltaicznych z wieloletnim doświadczeniem. Moduły tego producenta to produkt wysokiej klasy, wyróżniający się przedłużoną gwarancją sprzętową – 15 letnią gwarancja na wszelkie wady produkcyjne. Firma ma swoją siedzibę w Bolzano na północy Włoch. Ich wyróżniającym się produktem są moduły o 120 ogniwach tzw. Half-Cut.

Obszar kompozycji 1 kopia

SHARP

Najdłużej istniejąca firma produkująca moduły PV – jej początki sięgają 1959. Pierwsze moduły tej firmy instalowano na statkach kosmicznych, służące do ich zasilania. Ich produkty to niezaprzeczalna jakość i wytrzymałość. W ofercie moduły poli oraz monokrystaliczne o różnej mocy.

Obszar kompozycji 5

TALESUN

Powstały w 2010 roku producent modułów fotowoltaicznych, wywodzący się z firmy produkującej kable elektryczne i światłowody. Są stabilną marką oferującą moduły o wysokiej jakości oraz dobrej wydajności.

Obszar kompozycji 3 kopia

Boviet

Firma wywodząca się z Powerway Group lidera zawansowanych technologii materiałowych. Ich roczna produkcja ogniw to ponad 700MW. W swojej ofercie posiadają moduły poli- oraz monokrystaliczne.