Moduły

Moduły

Panele i moduły - Zielona Energia

Popularnie zwane panelami słonecznymi, stanowią podstawowy element instalacji fotowoltaicznej. To na ich powierzchni produkowana jest energia elektryczna pod wpływem działania promieni słonecznych. Ich efektywność ciągle jest udoskonalana i rośnie o kilka procent każdego roku.

Współpracujemy z najlepszymi

Oferowane marki paneli słonecznych

Polegamy na znanych markach producentów zagranicznych, w tym takich którzy dostarczają bazowe komponenty wszystkim producentom na świecie. Nasze marki to zawsze co najmniej 10 lat gwarancji sprzętowej oraz 25 lat gwarancji rocznej produkcji prądu. Oferujemy moduły poli- oraz mono- krystaliczne, również w odcieniu czarnym.

LongiLogo.jpg
lgLogo.png
SharpLogo.jpg
exe-Logo.png
boviet.png
jinko.png
jasolar-logo.png

Longi Solar

Największy producent monokryształu krzemu na świecie. Ich podzespoły występują w większości największych światowych marek. Firma na rynku od 2000 roku, specjalizująca się w wytwarzaniu podzespołów, jak i całych modułów monokrystalicznych. Ich sprzęt to jakość i wysokie uzyski. Firma znajduję się obecnie (1 kwartał 2020r) na 2-gim miejscu prestiżowej liście światowych producentów fotowoltaiki TIER-1!

LG

Globalna marka kojarzona z produkcją elektroniki powstała w 1995 r. Od 2010 w branży fotowoltaicznej, kiedy rozpoczęli masową produkcję. Produkują moduły monokrystalicznej o wysokiej mocy (do 390 W) i dużej jakości. Ich sztandarowym produktem są zupełnie czarne moduły. W branży uważani za producenta ogniw „premium” (25 lat gwarancji sprzętowej oraz 30 lat gwarancji na uzyski). Firma znajduję się obecnie (1 kwartał 2020r) na prestiżowej liście światowych producentów fotowoltaiki TIER-1.

EXE-SOLAR

Europejski producent modułów fotowoltaicznych z wieloletnim doświadczeniem. Moduły tego producenta to produkt wysokiej klasy, wyróżniający się przedłużoną gwarancją sprzętową – 15 letnią gwarancja na wszelkie wady produkcyjne. Firma ma swoją siedzibę w Bolzano na północy Włoch. Ich wyróżniającym się produktem są moduły o 120 ogniwach tzw. Half-Cut.

SHARP

Najdłużej istniejąca firma produkująca moduły PV – jej początki sięgają 1959. Pierwsze moduły tej firmy instalowano na statkach kosmicznych, służące do ich zasilania. Ich produkty to niezaprzeczalna jakość i wytrzymałość. W ofercie moduły poli oraz monokrystaliczne o różnej mocy. Firma znajduję się obecnie (1 kwartał 2020r) na prestiżowej liście światowych producentów fotowoltaiki TIER-1.

Jinko Solar

Firma wywodząca się z Powerway Group lidera zawansowanych technologii materiałowych. Ich roczna produkcja ogniw to ponad 700MW. W swojej ofercie posiadają moduły poli- oraz monokrystaliczne. Firma znajduję się obecnie (1 kwartał 2020r) na 1-szym miejscu prestiżowej liście światowych producentów fotowoltaiki TIER-1!

Boviet

Firma wywodząca się z Powerway Group lidera zawansowanych technologii materiałowych. Ich roczna produkcja ogniw to ponad 700MW. W swojej ofercie posiadają moduły poli- oraz monokrystaliczne.

JA Solar

Firma założona w 2005 r. JA Solar to firma zajmująca się produkcją na zawansowanych technologicznie produktów z branży fotowoltaiki. Bazą 12 fabryk oraz 20 oddziałów na świecie, JA Solar dostarcza swoje produkty do 120 krajów świata. Firma znajduje się obecnie (1 kwartał 2020 r) na 3. miejscu prestżowej listy producentów fotowoltaiki TIER 1.