Inwertery

Inwertery

Inwertery fotowoltaiczne - Zielona Energia

Są to urządzenia powodujące zamianę prądu stałego produkowanego w modułach fotowoltaicznych na prąd zmienny o identycznych parametrach, co ten pochodzący z sieci. Inwertery inaczej nazywane falownikami, to nic innego jak wyrafinowane prądnice, które oprócz zamiany rodzaju prądu, kontrolują także parametry pracy całej instalacji PV.

Współpracujemy z najlepszymi

Oferowane marki inwerterów do fotowoltaiki

Nasze instalacje budujemy na sprzęcie wiodących światowych marek, produkujących rozwiązania wysokiej jakości. Oferowane przez nas falowniki posiadają co najmniej 5 lat gwarancji oraz dobrze zorganizowane zaplecze serwisowe.

Huawei.png
Fronius.png
Goodwe.png
SMA.png
Solar-Edge.png

Huawei

Marka kojarzona z produkcją telefonów komórkowych. Obecnie jedna z najlepiej sprzedających się marek falowników w Polsce. Seria falowników przeznaczonych do użytku domowego Sun2000 KTL M0 od 3 kW do 20 kW posiada standardowo przedłużoną gwarancję do 10 lat. Do ciekawych cech nowej serii należy z pewnością możliwość autodiagnozy sprawności modułów przy użyciu narzędzia Curve-IV oraz dodatnia tolerancja mocy maksymalnej po stronie AC – +10%
(moc maksymalna AC falownika o mocy 3000W to 3300W)

Fronius

Wiodąca marka inwerterów w Europie. Produkowane w całości w Austrii. Firma zajmuję się tworzeniem falowników od 1995. Oferują niezawodność oraz doskonały serwis, dostępny na terenie całego kraju. Lider branży w zakresie falowników fotowoltaicznych w Polsce.

Goodwe

GoodWe to producent który koncentruje się na badaniach i produkcji falowników fotowoltaicznych i rozwiązań do magazynowania energii. Chiński producent osiąga średnio miesięczne wielkość sprzedaży wynoszącej 30 000 sztuk w 2019 r. Produkty tej marki to dobre wyważenie jakości do ceny, w szczególności jeśli chodzi o rozwiązania jednofazowe. Producent ten posiada oddział w Polsce wraz z zapleczem serwisowym na terenie kraju.
Jesteśmy autoryzowanym instalatorem falowników marki Goodwe. Posiadamy przedłużoną gwarancję do 10 lat na falowniki spięte z portalem monitorowania.

Solaredge

Izraelska marka wiodąca na rynku PV. Firma istnieje od 2006 oferując niezmienne wysoką jakość. Ich sztandarowym rozwiązaniem są optymalizatory mocy, pozwalające na skuteczniejszą produkcję w warunkach zacienienia instalacji.

SMA

Istniejąca od 1981 roku niemiecka marka, lider rynku PV. Doskonała jakość, lata doświadczenia w branży oraz błyskawiczny serwis czyni markę jedną z najbardziej popularnych w Polsce.