Inwertery

Inwertery

Są to urządzenia powodujące zamianę prądu stałego produkowanego w modułach fotowoltaicznych na prąd zmienny o identycznych parametrach, co ten pochodzący z sieci. Inwertery inaczej nazywane falownikami, to nic innego jak wyrafinowane prądnice, które oprócz zamiany rodzaju prądu, kontrolują także parametry pracy całej instalacji PV.

Oferowane marki

Nasze instalacje budujemy na sprzęcie wiodących światowych marek, produkujących rozwiązania wysokiej jakości. Oferowane przez nas falowniki posiadają co najmniej 5 lat gwarancji oraz dobrze zorganizowane zaplecze serwisowe.

Obszar kompozycji 4 kopia
Huawei Lista

Huawei

Marka kojarzona z produkcją telefonów komórkowych. Obecnie jedna z najlepiej sprzedających się marek falowników w Polsce. Seria falowników przeznaczonych do użytku domowego Sun2000 KTL M0 od 3 kW do 20 kW posiada standardowo przedłużoną gwarancję do 10 lat. Do ciekawych cech nowej serii należy z pewnością możliwość autodiagnozy sprawności modułów przy użyciu narzędzia Curve-IV oraz dodatnia tolerancja mocy maksymalnej po stronie AC – +10%
(moc maksymalna AC falownika o mocy 3000W to 3300W) 

Obszar kompozycji 2 kopia

Fronius

Wiodąca marka inwerterów w Europie. Produkowane w całości w Austrii. Firma zajmuję się tworzeniem falowników od 1995. Oferują niezawodność oraz doskonały serwis, dostępny na terenie całego kraju. Lider branży w zakresie falowników fotowoltaicznych w Polsce.

GoodWe 1

Goodwe

GoodWe to producent który koncentruje się na badaniach i produkcji falowników fotowoltaicznych i rozwiązań do magazynowania energii. Chiński producent osiąga średnio miesięczne wielkość sprzedaży wynoszącej 30 000 sztuk w 2019 r. Produkty tej marki to dobre wyważenie jakości do ceny, w szczególności jeśli chodzi o rozwiązania jednofazowe. Producent ten posiada oddział w Polsce wraz z zapleczem serwisowym na terenie kraju.

Obszar kompozycji 3

Solaredge

Izraelska marka wiodąca na rynku PV. Firma istnieje od 2006 oferując niezmienne wysoką jakość. Ich sztandarowym rozwiązaniem są optymalizatory mocy, pozwalające na skuteczniejszą produkcję w warunkach zacienienia instalacji.

Obszar kompozycji 7

SMA

Istniejąca od 1981 roku niemiecka marka, lider rynku PV. Doskonała jakość, lata doświadczenia w branży oraz błyskawiczny serwis czyni markę jedną z najbardziej popularnych w Polsce.