Inwertery

Inwertery

Są to urządzenia powodujące zamianę prądu stałego produkowanego w modułach fotowoltaicznych na prąd zmienny o identycznych parametrach, co ten pochodzący z sieci. Inwertery inaczej nazywane falownikami, to nic innego jak wyrafinowane prądnice, które oprócz zamiany rodzaju prądu, kontrolują także parametry pracy całej instalacji PV.

Oferowane marki

Nasze instalacje budujemy na sprzęcie wiodących światowych marek, produkujących rozwiązania wysokiej jakości. Oferowane przez nas falowniki posiadają co najmniej 5 lat gwarancji oraz dobrze zorganizowane zaplecze serwisowe.

Obszar kompozycji 2 kopia

Fronius

Wiodąca marka inwerterów w Europie. Produkowane w całości w Austrii. Firma zajmuję się tworzeniem falowników od 1995. Oferują niezawodność oraz doskonały serwis, dostępny na terenie całego kraju.

Obszar kompozycji 4 kopia

Huawei

Marka kojarzona z produkcją telefonów komórkowych, od kilku lat na rynku fotowoltaicznym, od 2015 jeden z liderów branży produkcji falowników.

Obszar kompozycji 6

Zeversolar

Spółka córka niemieckiej marki SMA, od 2007 produkująca falowniki wysokiej jakości. Obecnie ich produkty są dostępne na całym świecie, a główne rynki zbytu to Niemcy i Australia.

Obszar kompozycji 3

Solaredge

Izraelska marka wiodąca na rynku PV. Firma istnieje od 2006 oferując niezmienne wysoką jakość. Ich sztandarowym rozwiązaniem są optymalizatory mocy, pozwalające na skuteczniejszą produkcję w warunkach zacienienia instalacji.

Obszar kompozycji 7

SMA

Istniejąca od 1981 roku niemiecka marka, lider rynku PV. Doskonała jakość oraz lata doświadczenia w branży.