O nas

Zamień swój dach w elektrownię słoneczną, która będzie pracować nawet przez 35 lat!

Dzięki odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej, energia słoneczna może pokryć całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną. Skutkuje to obniżeniem rachunków za prąd nawet o 90%. Dzięki temu koszty instalacji fotowoltaicznej zwracają się już nawet po 6 latach, co daje nam około 29 lat, kiedy płynący z niej prąd staje się zyskiem.

Instalacje Fotowoltaiczne Lublin

W Zielona Energia sp. z o.o. zwracamy uwagę na jakość paneli fotowoltaicznych, falowników, a także mocowań wykorzystywanych podczas realizacji zleceń. Projekt instalacji fotowoltaicznych dostosowujemy do indywidualnych preferencji każdego klienta. Panele słoneczne umieszczamy za pomocą specjalnych mocowań na dachach oraz gruncie, biorąc pod uwagę projekt przygotowany przez naszych specjalistów. Mocowanie do konstrukcji dachu, wbrew wszelkim pozorom jest bezpieczne i nie tworzy żadnych uszkodzeń.

Oferta instalacji fotowoltaicznych Zielona Energia sp. z o.o.

Zajmujemy się przeprowadzeniem całego procesu inwestycyjnego związanego z instalacją paneli fotowoltaicznych u naszych klientów, zaczynając od doboru odpowiedniego urządzenia, aż po przyłączenie instalacji do zakładu energetycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *